Festina Watch F20336/2

8,300ден

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: Челик 32mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Син со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Достапно по нарачка

Qty: