Festina Watch F20371/1

5,300ден

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Boyfriend
Механизам: Кварц/аналог
Ремче/каишка: Бела кожена каишка
Куќиште: Челик со PVD покрити
Куќиште: 38mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Бел
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

Qty: