Festina Watch F20382/1

6,200ден

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц/аналог
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: Челик 30 мм
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM/50м
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Достапно по нарачка

Qty: