Pierre Cardin Часовник

5,500ден

Спортско-елегантен женски часовник од челик со IP заштита и 18К позлата.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекција: Belleville Tribute
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Розе кожена
IP заштита со 18К розе злато
Дијаметар: 39mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Розе
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

Qty: