loader image

BOCCADAMO AG009

-31% Original price was: ден6,500.Current price is: ден4,500.

Материјал-Челик-Силикон
Механизам-Miyota Watch Movements (Citizen LTD) Хронометар
должина на ремче 25см
ширина на ремче 21мм
куќиште – Челик 42 мм
Бројчаник црн
Куќиште Време-Дата-Ден
Гаранција 2год

1 на залиха

МОДЕЛ: AG009 Категорија