loader image

BOCCADAMO WA015

-30% Original price was: ден5,200.Current price is: ден3,640.

Материјал-Челик-Кожа
Механизам-Miyota Watch Movements (Citizen LTD)
должина на ремче 25см
ширина на ремче 21мм
куќиште – Челик со позлата 40мм
Бројчаник Бела
Куќиште Време-Дата-Ден
Гаранција 2год

1 на залиха

МОДЕЛ: WA015 Категорија