loader image

F16831/2

-34% Original price was: ден14,900.Current price is: ден9,900.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Chronograph
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Каишка: Црн силик
Куќиште: Челик со PVD 43,5мм
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха