loader image

F16940/2

-35% Original price was: ден7,500.Current price is: ден4,900.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција:Boyfriend
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: Стомана 40,5мм
Заштита: PVD покритие 18К розе злато
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха