loader image

F20352/5

-30% Original price was: ден15,000.Current price is: ден10,500.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Chrono Bike
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: Челик 44мм сина
Заштита: PVD од 18К розе злато
Стакло: Тврд минерал кристал
Циферблат: Син
Индексация: Индекси
Водоотпорност: 10 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха