loader image

F20461/4

-30% Original price was: ден9,900.Current price is: ден6,900.

Производител: Швајцарија,седиште Барселона
Колекција: Diver
Вид: Мажки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: челик
Куќиште: Челик
куќиште: 44х12 mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Црна
Водоотпорност: 20 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха