loader image

F20464/3

-30% Original price was: ден6,500.Current price is: ден4,550.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Classic
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црн кожа
Куќиште: Челик 35х32 мм
Заштита: PVD од 18К розе злато
Стакло: Тврд минерал кристал
Индексация: Индекси
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха