loader image

FESTINA F16790/A

-28% Original price was: ден6,800.Current price is: ден4,900.

БРЕНД Festina

МОДЕЛ F16790/A

ГАРАНЦИЈА 2 год

КАТЕГОРИЈА Женски, Класични, Модерни

СТАКЛО Минерално

БОЈА Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ Челик 37mm

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ Челик

ФУНКЦИИ Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ 5 ATM

1 на залиха