loader image

FESTINA F20277/1

-30% Original price was: ден9,900.Current price is: ден6,900.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Retro
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Куќиште: Челик 41mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха