loader image

FESTINA F20357/A

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Classic
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: 45mm
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 10 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

МОДЕЛ: F20357/A Категорија