loader image

FESTINA F20361/4

-30% Original price was: ден13,500.Current price is: ден9,450.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Prestige
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: 44mm
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 10 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха