loader image

FESTINA F20515/1

ден13,500

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Chronograph
Вид: Машки
Механизъм: Кварц
Ремче/каишка: Син силикон
Куќиште: Челик 44мм
Стакло: Сафир кристал
Водоотпорност: 10 AM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Достапно по нарачка