loader image

Festina Watch F20334/1

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Спортско-елегантен женски часовник од челик со PVD заштита со 18К розе злато, кристали Swarovski, бело кожене ремче.

Марка: FESTINA
производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Mademoiselle
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Бела кожена каишка
Куќиште: Челик 32 мм сказалки со позлата
Стакло: Минерално
Бројчаник: Со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха