loader image

Festina Watch F20338/1

-30% Original price was: ден11,900.Current price is: ден8,300.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик со розе позлата 18к
Куќиште: Челик 32mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Син со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха