loader image

Festina Watch F20357/C

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Classic
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: 45mm
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 10 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха