loader image

Festina Watch F20358/1

-29% Original price was: ден7,500.Current price is: ден5,300.

Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Classic
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Кожена
Куќиште: 45mm
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 10 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха