loader image

Festina Watch F20358/C

ден7,500

Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Classic
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Сина кожена
Куќиште: 45mm
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 10 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Достапно по нарачка