loader image

Festina Watch F20373/1

-25% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,900.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Boyfriend
Механизам: Кварц/аналог
Ремче/каишка: Сина кожена каишка
Куќиште: Челик со PVD покрити
PVD покритие со 18К розово злато
Куќиште: 38mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Розов
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха