loader image

Festina Watch F20382/1

-30% Original price was: ден8,900.Current price is: ден6,200.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц/аналог
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: Челик 30 мм
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM/50м
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Достапно по нарачка