loader image

Festina Watch F20387/2

-30% Original price was: ден11,900.Current price is: ден8,300.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик со PVD заштита од 18к розе злато
Куќиште 35 мм со PVD заштита од 18к злато
Стакло: минерал кристал
Бројчаник: Кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха