loader image

Festina Watch F20407/1

-30% Original price was: ден11,700.Current price is: ден8,200.

Спортско-елегантен женски часовник од челик со PVD заштита со 18К розе злато, кристали Swarovski, сиво кожене ремче.

Марка: FESTINA
производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: сиво кожена каишка
Куќиште: Челик 30 мм сказалки со позлата
Стакло: Минерално
Бројчаник: Со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха