loader image

Festina Watch F20411/3

-30% Original price was: ден9,900.Current price is: ден6,900.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Swarovski
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Кожена каишка
Куќиште: Челик со PVD заштита
Покритие: PVD од 18К розе злато
Куќиште: 31mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: со кристали Swarovski
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха