loader image

Festina Watch F20416/1

-29% Original price was: ден8,900.Current price is: ден6,300.

Марка: FESTINA
Страна производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Boyfriend
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: кожена каишка
Куќиште: Стомана с PVD покритие 38мм
Заштита: PVD со 18К жолто злато
Стакло: Тврд минерал кристал
Водоотпорност: 5 AT
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха