loader image

Festina Watch F20462/2

-31% Original price was: ден10,900.Current price is: ден7,500.

Марка: FESTINА
Производител: Швајцарија,седиште Барселона
Колекција: Diver
Вид: Мажки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црн силикон
Куќиште: Челик
Размер на корпуса: 44х12 mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Црна
Водоотпорност: 20 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха