loader image

Festina Watch F6855/7

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Chronograph
Вид: Машки
Механизъм: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Заштита: PVD со 18К розе злато
Куќиште: 42 mm
Стакло: минерал кристал
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха