loader image

Festina Watch F6857/7

-31% Original price was: ден7,500.Current price is: ден5,200.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Retro
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Кафеава кожена каишка
Заштита: PVD со 18К розе злато
Куќиште: 41 mm
Стакло: Минерално
Бројчаник: Сребрен
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха