loader image

Festina Часовник

-27% Original price was: ден7,500.Current price is: ден5,500.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Retro
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Куќиште: 41 mm
Стакло: Минерално
Бројчаник: Црн
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна