loader image

Festina Watch F6860/5

-31% Original price was: ден9,800.Current price is: ден6,800.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Chronograph
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Кафеава кожена каишка
Куќиште PVD заштита от 18К розе злато 42мм
Бројчаник: Бело
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха