loader image

Festina Watch F16978/2

-33% Original price was: ден8,800.Current price is: ден5,900.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија
Колекција: Classic
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Куќиште:Челик 40mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Беж
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

МОДЕЛ: F16978-2 Категорија