loader image

Festina Watch F20276/3

-30% Original price was: ден10,900.Current price is: ден7,600.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Retro
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Челик
Куќиште: Челик 41мм
Покритие: PVD со 18К розово злато
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Сив
Водоотпорност: 5 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна