loader image

Festina Watch F20278/A

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Марка: FESTINA
Производител: Швајцарија, седиште Барселона
Колекција: Retro
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Покритие: PVD покритие од 18К розово злато
Куќиште: Челик 41.5mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Бел
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

МОДЕЛ: F20278/A Категории ,