loader image

PIERRE CARDIN

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекција: Pigalle Plissée
Вид: Женски часовник
Механизам: Кварц
Ремче: Челик
Куќиште: Челик
Размер на куќиште: 27mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Бел
Водоотпорност: 3 бари
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха