loader image

PIERRE CARDIN

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекция: Pigalle Plissée
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче: Сиво кожено
Куќиште: Челик со IP покритие
Обложен со: IP от 18К розово злато
Димензија: 27mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Бројчаник: Бел
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

МОДЕЛ: CPI.2503 Категорија