loader image

PIERRE CARDIN CPI.2001

-31% Original price was: ден7,500.Current price is: ден5,200.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекция: Pigalle Plissée
Вид:Женски
Механизам: Кварц
Ремче: Бяла кожена
Куќиште: Челик
Димензија: 40mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Бел
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха