loader image

PIERRE CARDIN

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Спортско елегантен часовник от од челик со IP покритие от 18К розово злато, сива кожено ремче.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекция: Pigalle Plissée
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Сива кожена каишка
Куќиште: Челик со IP покритие от 18К розово злато 27мм
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаникот: Бела
Водозащита: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха