loader image

PIERRE CARDIN CBV.1008

-30% Original price was: ден7,900.Current price is: ден5,500.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекция: Belleville Simplicity
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: тиркизна кожена каишка
Покритие: IP покритие от 18К жолто злато
Дијаметар на куќиште: 39mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Бела
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Достапно по нарачка

МОДЕЛ: CBV.1008 Категорија