loader image

PIERRE CARDIN

-32% Original price was: ден9,500.Current price is: ден6,500.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекција: La Gloire Nouvelle
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче: Челик
Куќиште: Челик
Куќиште: 42mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

МОДЕЛ: PC902731F107 Категорија