loader image

PIERRE CARDIN

-31% Original price was: ден7,500.Current price is: ден5,200.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекција: Pigalle Plissée
Вид:Унисекс
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Куќиште: 40mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаник: Бела
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха