loader image

PIERRE CARDIN

-29% Original price was: ден9,500.Current price is: ден6,700.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекция: Marais Mirror Black
Вид: Женски
Механизам: Кварц
Ремче/каишка: Црна кожена каишка
Куќиште:Челик со IP покритие 18К розово злато
Димензија на куќиште: 32mm
Стакло: Твърд минерал кристал
Боја на бројчаникот: Црна
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха