loader image

PIERRE CARDIN

-30% Original price was: ден9,500.Current price is: ден6,650.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекция: La Gloire Nouvelle
Вид: Машки
Механизам: Кварц
Ремче: Црна кожена
Киќиште: Челик со IP покритие
Димензија на куќичте: 42mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Боја на бројчаникор: Црна
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

Нема на залиха

МОДЕЛ: ПК902731Ф103 Категорија