loader image

PIERRE CARDIN

-30% Original price was: ден8,700.Current price is: ден6,090.

Марка: PIERRE CARDIN
Колекција: Pigalle Plissée
Механизам: Кварц
Ремче: Црна кожена каишка
Куќиште: Челик со IP
Големина: 40mm
Стакло: Тврд минерал кристал
Водоотпорност: 3 ATM
Гаранција: 24 месеца, меѓународна

1 на залиха

МОДЕЛ: CPI.2006 Категорија